інформація для біженців з україни

Ласкаво просимо до Ольденбурга

Наразі

У Німеччині є дві організації, які відповідають за грошові виплати та шукати працевлаштування для шукачів роботи. Бюро зайнятості відповідає за біженців з України до 30.05.22 р., а з 01.06.22 р. відповідає центр зайнятості (Jobcenter).


Наразі фінансова підтримка біженців з України все ще базується на Законі про шукачам притулку. Наразі відповідає основний офіс безпеки. З 1 червня 2022 року особи, які шукають захист від України, отримають право на допомогу по безробіттю II (Arbeitslosengeld II / ALG II), а потім Ольденбурзький центр зайнятості (Jobcenter). Ми підсумували, де ви можете отримати допомогу після вашого прибуття в Ольденбург, і додаткову інформацію для вас тут.


Федеральне агентство зайнятості (Bundesagentur für Arbeit) створило багатомовний веб-сайт. Українці знайдуть тут важливу інформацію. Відповідне агентство зайнятості є контактною особою з питань роботи та Викладання німецької мови.

З 1 червня 2022 року біженці з України мають право на „базове забезпечення“ (допомога по безробіттю II)

Тепер ви можете з 1 червня 2022 року подати заявку на підтримка. Підтримка прописана в Кодексі права соціального страхування II (SGB II).
Особи, які мають право на пільги згідно з SGB II, мають право на консультацію та (фінансову) підтримку від центру зайнятості (Jobcenter).


Ви можете завантажити заяву на виплату допомоги по безробіттю II на нашому веб-сайті, а застосування у паперовій формі ви можете отримати у нас в будівлі центру зайнятості.
Існуючі правила згідно з Законом про пільги для шукачів притулку (AsylbLG) діють до 31 травня 2022 року. Тоді центр зайнятості в Ольденбурзі опікується біженцями з України.

Ви отримуєте доступ до всіх фінансових, медичне страхування та кваліфікаційних пропозицій, таких як мовні курси, курси інтеграції та подальше навчання.
Центр зайнятості підтримує визнання професійної кваліфікації та тісно співпрацює з іншими органами влади, а також із розміщенням біженців.

Будь ласка, зверніть увагу, що:
Обов’язковою умовою є подання так званого вигаданого свідоцтва або дозволу на проживання відповідно до § 24, параграф 1 Закону про проживання (AufenthG), який ви можете отримати в імміграційній службі міста Ольденбурга.

Люди, які втекли з України через війну і знайшли житло в Ольденбурзі, можуть скористатися цією формою », щоб повідомити про своє перебування в імміграційний офіс міста Ольденбург. Після повідомлення про місце проживання або реєстрації імміграцій з вами зв’яжеться співробітник.ім зв’язується з вами.

Ви шукаєте роботу?

Також підтримуємо вас у пошуку роботи. Ми нейтрально та безкоштовно консультуємо з таких питань:
• Ми надаємо вам інформацію про роботу в Німеччині та підтримуємо у пошуку відповідної роботи чи професійного навчання.
• Ми надаємо інформацію про мовні курси, якщо ви бажаєте вивчити німецьку мову.
• Ми консультуємо щодо кваліфікацій та інших можливостей фінансування.
• Надаємо інформацію про визнання вашої професійної кваліфікації.

Мовні та інтеграційні курси

Біженці з України тепер мають доступ до мовної підтримки від „Федерального управління з питань міграції та біженців“ (BAMF). Федеральний уряд хотів би полегшити вам прибуття і жити в Німеччині. Ряд пропозицій доступний безкоштовно та допоможе з початковою орієнтацією.


Про інтеграційні курси в Ольденбурзі, які ось-ось почнуться, ви можете дізнатися на сайті BAMF:

Будь ласка, отримайте інформацію від постачальників мовних та інтеграційних курсів в Ольденбурзі

K Допомога на дитину для біженців з України

У Німеччині можуть отримати матеріальну допомогу для дітей, які втекли з України. Це підтримка турботи про дітей. Найважливішу інформацію про цю послугу можна знайти на нашому сайті:

Корисна інформація з міста Ольденбург

Місто Ольденбург узагальнило багато корисної інформації для вас на своєму веб-сайті.

Додаткова інформація в інтернеті

На наступних веб сторінках Ви можете знайти додаткову інформацію щодо.

правового дозвілу на перебування в Німеччині, житла, доглядy за дітьми, відвідування шкільних закладів та грошової домопоги в Німеччині: